FOTONA ERB YAG LAZER İLE LEKE TEDAVİSİ

Fraksiyone Erb-YAG lazer deriyi hem çok kontrollü soyar, hem de cm karede saniyede 770 delik açarak hem lekeyi kontrollü bir şekilde parçalar; hem de yara ve kabuk oluşmasına engel olarak derinin çabuk iyileşmesini sağlar.
Eva Estetik Klinik
Özellikle güneş lekeleri olmak üzere pekçok inatçı leke tedavisinde Er-YAG lazerler başarıyla kullanılmaktadır.

F otona Erbium fraksiyonel lazer leke tedavisinde göz ve ağız çevresi dahil tüm yüze ve vücudun her yerine uygulanabilir.

Eva Estetik Klinik

Fotona, Erbium fraksiyonel lazer de dünya öncüsüdür. Pekçok firma fraksiyonel lazer üretiyor olsa da firmaların kullandığı teknolojiler farklıdır dolayısıyla etkinlik ve güvenlik cihazdan cihaza değişir. Fotona erbium fraksiyonel lazer yüksek etkinlik ve maksimum güvenlik sunar. Yani başka cihazlarda örneğin 3 seansta elde edeceğiniz sonucu kliniğimizde tek seansta ve herhangi bir problem yaşamadan elde etme şansınız yüksektir.

Estetikte çözümü en zor olan sorunlardan biri lekelerdir. Leke tedavilerinde genellikle kimyasal peelingleri kullanırdık. Fakat bazı lekeler hem çok inatçıdır, hem de çok eski lekeler olabilir. Böyle durumlarda şayet deriyi belli oranda soyamazsanız leke tedavisi de o kadar zor olur. Fraksiyonel Erb-YAG lazer deriyi hem çok kontrollü soyar, hem de cm karede saniyede 770 delik açarak hem lekeyi kontrollü bir şekilde parçalar; hem de yara ve kabuk oluşmasına engel olarak derinin çabuk iyileşmesini sağlar.

İnatçı lekelerden biliyoruz ki her travma yeni bir leke riski oluşturur. Bu nedenle artık lekeleri tamamen soymuyoruz. Yara ve kabuk oluşturmuyoruz. Belli aralıklarla birkaç seansda inatçı lekelere çözüm bulmak mümkün olur.