BUZ LAZER SOPRANO ICE PLATINIUM İLE EPİLASYON

Buz lazer epilasyon, başlığındaki özel kontakt soğutma teknolojisi ve büyük spotları sayesinde tamamen acısız, ağrısız ve oldukça hızlı bir epilasyon sistemidir.
Eva Estetik Klinik

T üm diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı olarak, buz lazer ile epilasyon gerçekten tamamen ağrısızdır. Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktaydı. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyonda daha fazla zorlanmaktalardı. Soprano ice buz lazer ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı.

Yeni nesil lazer epilasyon teknolojilerine en önemli farkı tüm ten renklerine uygunluğundur. Dört mevsim boyunca ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun Soprano Ice Lazer sisteminden faydalanabilirsiniz.

Daha önceki ütüleme lazer başlığından daha büyük bir spot size üretildiği için Soprano Ice ile dünyanın en hızlı epilasyonu yapılabilmektedir. Zaman, süre her insanın sahip olmak istediği bir kavramdır. Lazer epilasyon ise zaman alan bir uygulamadır. İşte buz lazer ile tüm vücut epilasyonu 30-40 dakika arasındaki gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Buz lazer epilasyon, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında hiç bir nokta atlanmaz, bu yüzden alexandrite lazerdeki gibi kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz. Diyot lazerin dalga boyu ve buz lazer teknolojisi ile seans sayıları minumuma inmektedir. Buda hem epilasyonunuzun kısa zamanda bitmesi demek hem de zamandan da, seans sayısından da kurtulmanız anlamına geliyor.

Eva Estetik Klinik

Buz lazer epilasyonla her cilt rengi ve kıl tipine lazer epilasyon yapılabilir. Koyu, esmer cilt tipleri alexandrite lazer ile zor sonuç alnan ve yanık tehlikesi olan cilt tipleridir. Buz lazer ile zencilerde dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabilmektedir.

Eğer cildiniz güneş görmüşse, bronzlaşmışsanız lazer epilasyon seansını ertelemek gerekirdi. İşte Soprano ice buz lazer ütüleme epilasyon ile artık eretelemeye gerek yok. Güvenilir bir şekilde lazer epilasyonunuz yapılabilmektedir. Bu nedenle yazın ara verilmeyecek, dolayısıyla toplam süreç yine kısalacaktır.

İnce tüyler oldukça zorlu bir kıl tipidir. Diğer lazerler ile yok etmek mümkün değildir. Ancak diyot lazer ince tüylerde etkilidir. Buz lazerle yüzde, çene, bıyık bölgesinde, bayanlarda üst kol gibi alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır.

Buz lazer epilasyon yeni tüy tetiklemesi yapmaz. Güvenilir bir şekilde vücudun epilasyon yapılabilen her noktasında kullanılabilir.