HİZMETLERİMİZ


Eva Estetik Klinik

OP.DR. TOLGA BEYDEŞ

Estetik-Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı

Dr. Tolga BEYDEŞ 1973 Ankara Doğumludur. Üniversite Eğitimini Ankara Üniversitesi TIP Fakültesinde tamamlamıştır. 2007 yılında Estetik ve Plastik Cerrahisi doktoru olarak çalışmaya devam etmiştir. Sonrasında ABD'nin Minnesota eyaleti Mayo Clinic’te Esttetik Cerrahi Merkezin'de bir yıl süre ile "research fellow" olarak çalıştı. » Devamı

Eva Estetik Klinik

Buz Lazer Soprano Ice Platinium

Tüm diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı olarak, buz lazer ile epilasyon gerçekten tamamen ağrısızdır. Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktaydı. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyonda daha fazla zorlanmaktalardı. Soprano ice buz lazer ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı.
Buz lazer epilasyon, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında hiç bir nokta atlanmaz.
Buz lazer epilasyonla her cilt rengi ve kıl tipine lazer epilasyon yapılabilir. Eğer cildiniz güneş görmüşse, bronzlaşmışsanız lazer epilasyon seansını ertelemek gerekirdi. İşte Soprano ice buz lazer ütüleme epilasyon ile artık ertelemeye gerek yok.

Fotona Erb Yag Lazer

Fotona Fraksiyonel lazer, kırışıklık azaltmadan ve cilt lezyonları tedavisinden, her tip deride epilasyona ve damarsal lezyon tedavilerine kullanılabilecek en etkili lazer sistemidir.
Fraksiyonel erbium, estetik amaçlı yoğun kullanılan bir lazer türüdür. İçeriğinde su olan dokular tarafından emilir ve enerjisini bu dokuya aktararak dokuya yaygın hasar vermeden ablasyon yapar.
Erb. fraksiyonel lazer ameliyatsız yüz estetiği, cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi, genilat estetik, genital beyazlatma ve sivilce izi tedavisinde çok yüksek başarı ile kullanılan bir yöntemdir. Tüm yüzde anti aging amacıyla kullanıldığı gibi, göz çevresi, ağız çevresi ve boyun gibi özellikle şikayetçi olunan bölgelerde kırışıklık tedavisi amacıyla da başarıyla kullanılmaktadır.

Eva Estetik Klinik
Eva Estetik Saç Ekimi

FUE Tekniği ile Saç Ekimi

FUE tekniği, bıçak kullanılmadan uygulanan cerrahi bir işlemdir, dikiş gerektirmez, kişinin beklentilerine göre seans aralığı belirlenir. Seanslar için diğer yöntemler gibi beklemeye gerek kalmaz, saç kökleri tek tek alınıp ekim işlemi yapılır.
Herhangi bir kesik ya da yara izi kalmaz, cinsiyet farkı olmadan bayanlarda ve erkeklerde çok rahat uygulanır. FUE tekniği işleminden sonra iyileşme çok hızlı gerçekleşir ve kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebilir.
FUE tekniği ile saç dışında kaş ve sakal ekimi işlemi de uygulanır. FUE tekniği ile ekilen saçlar doğal görünümlüdür. Ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış bölgelerden alındığı için dökülmezler. Saçlar kişinin kendisine ait olduğundan aynı renk ve karakterde çıkar.
» Detay Bilgi